Archiv článků z roku 2012

15.9. Kokořín - "Sešlost 2012"

Retro-styl Truhlárny je jako stvořený pro akustickou muziku... Hrálo se na prostorák a my jsme zjistili, že tanečky kolem něj bychom měli lépe natrénovat :-). Potkali jsme se s Honzou Bicanem a jeho sešlými přáteli, Bluegrass friends (taky známé tváře) a hlavně pořádajícím Trativodem. Cesta vzhůru kolem hradu Kokořína a mezi skalama je krásná.

1.9. Vyšní Lhoty,Kamenité - "Bluegrass džem 2012"

10.ročník festivalu, který se letos z Komorní Lhotky přesunul do míst legendárních Mandolin party... Pršelo a pršelo, ale sestava kapel -BRUNO UNIT,FIDLLE - DEDEE, VRTÁCI, eFeM Band, Iveta Čellárová a přátelé, DOSTAVNÍK VYSOČINA, BLUEGRASS NOVA - (+ bonus v podobě živého striptýzu) udržela publikum až do konce :-) . Užili jsme si skvělej zvuk - narozdíl od striptýzu - v té tmě a mlze jsme z podia NIC neviděli... :-(  . Děkujeme Ivanovi a Whiteovi za pozvání!

18.8. Dřevohostice - "Dřevohostické folkáč 2012"

Soutěžní přehlídka v krásném areálu Dřevohostického zámku, podporovaná městem i kastelánem... Zahajovala kapela 3M+B (exPupkáči). V soutěži 5 kapel: CARETA, PASS, DOSTAVNÍK,ŠVÉDOVA TROJKA,ZHASNI. Vítězství v hlasování diváků patří ŠVÉDOVĚ TROJCE, my jsme získali 2.místo a nestydíme se za něj! Zbytek programu patřil loňskému vítězi-FALEŠNÉ KARTĚ,STRÁNÍKŮM,BEZEFŠEHO a EPY DE MYI.Blance Prudilové, která nás pozvala, patří obdiv - organizovala, moderovala, bavila se, starala se o náš pitný režim.. Fakt jsme si to užili. Děkujeme za pozvání!

4.8. Kestřany - "Rýžování zlata 2012"

Hraní v Kestřanech, přímo u Otavy ,pro nás dopadlo skvěle - bouřka s přívaly vody totiž přišla,až jsme odehráli.Pavlínu Jíšovou "...a přátele"(resp.přítelkyně)  voda doslova spláchla z podia a nakonec svůj set dohrála a dozpívala ve stanu,mezi lidma (klobouk dolů - některým alkoholem a vedrem unaveným se chtělo víc povídat,než poslouchat :-)  ).

Děkujeme za pozvání a blahopřejem vítězným zlatokopům !

Fotogalerie

16.6. Smiřice - "Smiřický hrnec 2012"

Akce se koná od roku 1980... Dříve dokonce dvoudenní, dnes už jen o čtyřech kapelách (Lokálka, Nezmaři, Věra Martinová a Jamie Marshall, Dostavník).
Zatím je nám přáno - i tuto sobotu bylo nádherně.
Děkujeme Vaškovi Součkovi, který festival uváděl, za popovídání a srandu... Díky pořadatelům za pozvání.
 

1. - 2.6. Nové Zámky - "Zámocké country", Třinec - "Country piknik"

Zámocké country - krásná akce v amfiteátru letního kina v Nových Zámkách. Dělali jsme předskokana ALANU MIKUŠKOVI :-), potkali muzikanty z BLUE WAYe, užili si hruškovici a skvělej guláš. Laco díky! Nad ránem přesun do Brna. A z Brna do Třince na Country piknik.
V novém areálu, díky nasazení Gábiny, to žilo až do hluboké noci. Setkání s BLUE REJem a spřízněnýma dušema z VODOPÁDU... :-), výborný bramboráky a trochu chladno... Návrat do reality ve 4 ráno.
Najeli jsme 1000 kilometrů, od maďarských hranic až po polské, aby nám pak doma (po ujetí 10 km) praskl chladič...

 

Fotogalerie

1.5. Čierny Balog - "Country za mestskou stodolou"

Už 21. ročník mezinárodního festivalu Country za mestskou stodolou. Letos vyšlo nádherné počasí a taky se poštěstilo dvoje hraní- v rámci spuštění provozu úzkokolejky, v Hronci, na křižovatce tratí parních lokomotiv - odehrát dvouhodinový koncert a navečer v Čiernom Balogu klasický festival. Moc příjemná akce, za kterou stojí Ondro Paciga z Vodopádu.

Díky !! (letos: Bruno Unit, Martin Libič, Vodopád, Agáta Bzinkowska band, Hot Club fren, Dostavník, Blue Way)

Fotogalerie

Stránky