Archiv článků z roku 2010

14.7. 2010 Štěpánov- Country open fest 2010

Až na místě jsme zjistili, že festival je letos součástí Štěpánovských hodů sv. Vavřince, což mělo své nesporné výhody - spousta lidí a jarmark se vším, na co si vzpomenete.Na závěr dokonce taneček pana starosty u cimbálu, který takto probíhá už několik století... Společně s námi vystupovaly kapely: A.M Úlet a Arim Shankar, I.C.Q., René Souček, Blues Power, Taverna, Soft and Easy. Díky za pozvání.

Fotogalerie...

7.8.2010 -12.ročník Festivalu STARÝ DOBRÝ WESTERN + XXIV. ročník Eldorádo Sosnová-přehlídka trampské a country písně

Za sobotu jsme stihli ujet dešti a zahrát si na dvou akcích : jeden z největších festivalů country a bluegrassu na přehradě Bystřička - na scéně U Mokrošů (mezi Tavernou a Blue stones :-) ) a nečekaně hojně navštívený areál Eldorádo v Sosnové (mezi Kelt grass a opět Blue stones).Prostě odpoledne strávené v příjemné společnosti...Díky za pozvání.

Fotogalerie...

29.6. 2010 Žďár nad Sázavou - KdybyKulich

Akce s podtitulem..."letní vánici inspirace vám přináší UNESCO"... akce probíhající během června a července ve 23 městech ČR. Hlavním cílem je oživit historická města a nenásilnou formou upozornit na množství památek, které je vidět ve městech Českého dědictví UNESCO a České inspirace. "Žij v živých městech s živými památkami" ...motto akce i pro pozvané kapely, které se střídají mezi jednotlivými městy. Ve Žďáru n/Sáz. to byly FUGA, DOSTAVNÍK, LUBOŠ POSPÍŠIL A 5P. Díky za pozvání.

19.6. 2010 Karviná - Moravský vrabec 2010, finále

....NEJENOM, ŽE JSME POSTOUPILI DO FINÁLE, ALE V TOMTO FINÁLE JSME SE UMÍSTILI NA 3. MÍSTĚ !!!

Soutěžily kapely: NENADARMO, 4ZDI, GALERIE, DOSTAVNÍK, EDO KLENA A KLENOTY, BLUE STONES, NADARMO, CHRPA, MINCE VO FONTANE, LA MESTA

Celkové pořadí: 1. místo - Edo Klena a Klenoty, 2. místo - Chrpa, 3. místo - Dostavník

Cena diváků: La Mesta

Fotogalerie...

Stránky