Archiv článků z roku 2009

22.8. 2009 Svinný - Chotěbořský džem 2009

Déšť a zima, déšť a zima..... voda, voda, rum. Tak nějal probíhal třetí ročník džemu, letos ve zrekonstruovaném areálu ve Svinném u Chotěboře. Posluchači i v tak bídném počasí dorazlili (děkujeme!!) a kapely i se zahraničním hostem vše odehrály se ctí. První dvě - Taverna a Bezdobra v místní hospodě, zbylé kapely - Minaret, Dostavník, Flashback, Wyrton, Amy Galatin & Roger Williams & Stillwaters Kentucky, Pendl na podiu. Pohodová akce. Díky za pozvání.

1.8. 2009 Chlumek 2009

První ročník skvělého rodinného festiválku, který perfektně zrežíroval a zorganizal "jako oslavu svého odchodu do důchodu" (blahopřejeme a tiše závidíme) Pavel Kubát. Super akce v nádherném prostředí se skvělým publikem...... Díky za pozvání.

Fotogalerie...

25.7. 2009 Svojanov - Svojanov 2009

I přes vydatnou nepřízeň počasí, která celou akci doprovázela, se nultý ročník festivalu vydařil. Ve spolupráci s kastelánem hradu Svojanov se podařilo maximálně využít kouzelného prostředí. Někteří muzikanti přijeli už ve čtvrtek (zdravíme Miloše a Lenku Šefrnovi :-) ),někteří se přes sobotní půlnoční jam propracovali k nedělnímu ránu.Pevně věříme,že jsme založili tradici, která bude každý poslední víkend v červenci pokračovat.

Díky všem kapelám - Starým fórům, LaMestě, Burizonům, Jollybandu, Podjezdu a Wyrtonu. Díky zvukařovi Robertu Motlovi- byl výborný zvuk!

Stránky