Archiv článků z roku 2015

17.10. Horní Jelení, Žlebská Lhotka

Horní Jelení, Žlebská Lhotka fest

Naše  poslední hraní v sezoně 2015 mělo trochu komickou předehru. Z kalendáře se nedopatřením vytratilo plánované hraní v Horním Jelení pro trampskou sešlost (pozůstatky osady založené v roce 1936 !) a zůstalo pouze avizované hraní ve Žlebské Lhotce. Díky tomu naše pražská sekce (Ježek s Milošem) namířila rovnou ke Kolínu a se slovy „už tam budem“, se řítili opačným směrem, než jsme potřebovali. Takže jsme  ve třech ( se vzpomínkou na sestavu Peter-Paul-Mary) řešili, co s tím. No, hlavně se z toho nepos…..

19.9. Lhota u Trutnova - "Setkání 2015"

15.ročník festiválku měl parádní atmosféru. Pro některé z nás nás již podruhé (v roce 2009 ještě jako Dostavník...). První podzimní hraní „pod střechou“. Úplně nabitý sál – to tedy klobouk dolů – v dnešní době... Příjemně prožitý sobotní večer...

Děkujeme pořádajícímu Tendru v čele s Mirkem Podlipným.

**Tendr, GrassRoad, Paběrky s Marko Čermákem, StopTime, Monogram**

Fotogalerie

Nemáme mandolinistu...

Změna je život a tak oznamujeme, že s námi z časových důvodů ukončil spolupráci Tomáš Hartman. Děkujeme za tři odehrané sezóny a přejeme mu,ať se mu daří ve škole i v muzice.
Zbytek sezony s námi dohraje Miloš Andrt a čas ukáže..... 

21.8. Polička "555", 22.8. Hlubočky - "Folk na letním"

Polička 555
Dostali jsme příležitost zahrát si na domácí půdě v rámci multižánrového festivalu Polička 555, navíc v rámci oslav 750 let založení města.
Moc si toho vážíme, děkujeme za pozvání.

**StopTime, Michal Pelant, Ondřej Havelka & Melody Makers, Dasha a Big Band Chrudim, Spirituál kvintet, Kamelot s hosty ….**

Folk Na Letním, Hlubočky

8.8. Sedliště - Bluegrass na Mlejně 2015, 9.8. Štěpánov - Country open fest 2015

Bluegrass na Mlejně – Sedliště u Starých Hradů

Další příšerně horký víkend, který jsme strávili na cestách. V sobotu  cesta k Jičínu, na nádherný mlýn, kde díky metrovým zdem bylo uvnitř jako v pohádce. V podstatě rodinný festival, perfektní zvuk a setkání se známými tvářemi (že jo, Dájo :-)   )

Díky za pozvání!

**Album, Od plotny skok, Modrotisk, Fork Road, Fámy, StopTime, Burizon, Fair play grass**

18.7. Svojanov - Svojanov 2015

7. ročník našeho festivalu měl atmosféru přímořského letoviska. Vedrem zmožení posluchači povalující se po hradbách v náznaku stínu, muzikanti v propocených košilích a kastelán, co chodí bos i po štěrku na nádvoří.
Dokonce zapršelo, což znamenalo předbouřkové horké slunce a po té krásné čtvrthodině ještě vyšší vlhkost....

11.7. Mstětice u Neveklova - "Hájek 2015"

Naše hraní na  3. ročníku festivalu "HÁJEK"  proběhlo se záskokem Miloše Andrta na mandolínu - klobouk dolů, naučil se i třetí hlasy....
Moc vyvedená akce s jamem, který skončil bůhví kdy - když jsme v neděli v poledne odjížděli, ještě se hrálo....
Děkujem za pozvání - klukům z Dřevěnky i paní starostce!
** Jan Stehlík, StopTime, 4Zdi, Dřevěná Tráva, Vrabčo band**

Stránky